Przesłanie stojące za Look Art You jest proste – jesteśmy po prostu sobą. Nie chcemy nikogo udawać, a tym bardziej nie zamierzamy tworzyć czegoś, czego nie uważamy za dobre. Cała sztuka polega jednak na tym, by równocześnie móc kreować rzeczy, które będą podobać się komuś więcej niż tylko nam. Stąd też potrzeba ciągłego kontaktu z Wami. Wiemy, że autentyczność oraz szczerość to podstawa zbudowania jakiejkolwiek relacji, dlatego traktujemy was jak równorzędnych partnerów i stawiamy wszystkie sprawy jasno. Taka współpraca jest konieczna, aby wciąż ulepszać nasze produkty i tym samym zapewniać Wam tylko to, co najdoskonalsze.

I nie ukrywamy, że wspaniale byłoby wybudować sobie basen po dostarczeniu Wam tego, czego potrzebujecie. Najważniejszą wartością jest dla nas jednak to, aby społeczność zbudowana wokół naszej marki była otwarta, pełna kreatywności oraz pomysłów na siebie. Chcemy stworzyć pewien azyl dla osób, które chcą znaleźć przestrzeń do wyrażenia własnej indywidualności i artyzmu.

Look Art You to coś więcej niż typowa marka odzieżowa. Za tą firmą stoją osoby wkładające całe serce i mnóstwo pasji w produkcję każdego detalu oferowanych ubrań. Chcemy, abyście pamiętali o tym, że głównym bodźcem do działania jest u nas zamiłowanie do tworzenia niepowtarzalnych, unikalnych produktów dla równie wyjątkowych osób. Look at me, Look Art You – nic dodać, nic ująć.