Bez wątpienia nasza działalność ma pewną określoną misję, którą zamierzamy skrupulatnie wypełniać. Zależy nam na tym, by wyróżniać się na polskim rynku dzięki naszej szczerej trosce o Wasze potrzeby i odczucia. To właśnie Wy, jako społeczność i odbiorcy Look Art You, stanowicie dla nas największą wartość. Z tego względu chcemy utwierdzać was w poczuciu, że ktoś w końcu Was rozumie.

Zrozumienie w tym przypadku to jednak nie wszystko: oferujemy konkretne narzędzia, które niosą ze sobą możliwość przedstawienia całemu światu Waszych wartości i upodobań. Wierzymy, że Look Art You jest w stanie dostarczyć Wam autentyczne wrażenie wyjątkowości.

Odwaga i wiara we własny sposób wyrażania siebie to fundamenty, wokół których chcemy gromadzić kolejne osoby. Wszyscy wspólnie stworzymy więź, w którym zarówno my, twórcy, jak i Wy będziemy mieli prawo głosu. Równorzędne partnerstwo, współdzielenie tych samych wartości, pragnień – wierzymy, że te aspekty będą kluczowe dla rozwoju Look Art You i funkcjonującej obok społeczności pełnej fantastycznych i pewnych siebie ludzi.