RIDER LOOK

Przeważnie ubrania przeznaczone dla harleyowców wyglądają bardzo podobnie, o ile nie identycznie. Uważamy, że to spore ograniczenie, bo każdy motocyklista jest inny i powinien mieć możliwość wyrażenia swej indywidualności. W Look Art You stawiamy na oryginalność. Nie chcemy być marką, która proponuje Wam kolejną czarną koszulkę z najzwyklejszym ...

Przeważnie ubrania przeznaczone dla harleyowców wyglądają bardzo podobnie, o ile nie identycznie. Uważamy, że to spore ograniczenie, bo każdy motocyklista jest inny i powinien mieć możliwość wyrażenia swej indywidualności. W Look Art You stawiamy na oryginalność. Nie chcemy być marką, która proponuje Wam kolejną czarną koszulkę z najzwyklejszym nadrukiem czaszki.

Każdy dostępny wzór, tworzony od podstaw przez naszych grafików, jest dosłownie niepowtarzalny. Oznacza to, że konkretny nadruk powstaje tylko raz i widnieje w naszej ofercie jedynie przez ograniczony czas.

Jeśli więc mimo rozczarowań doświadczonych podczas poszukiwań odpowiednich ubrań, wciąż chciałbyś odróźniać się na tle innych i dumnie reprezentować swoją pasję, koniecznie sprawdź kolekcję Rider Look. Przy jej tworzeniu chcieliśmy podkreślić to, co dla motocyklistów najważniejsze, zachowując przy tym typowy dla nas humor. W ten sposób powstały humorystyczne grafiki, które świetnie oddają klimat towarzyszący długim, niejednokrotnie bardzo emocjonującym podróżom na jednośladach.

Więcej

RIDER LOOK Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów