LOOKNIJ NA KOLEKCJE Jest 99 produktów.

Podkategorie

 • ASTRO LOOK

  Poszukujesz czegoś niepowtarzalnego, niewpisującego się w żadne schematy? Trudno jest Ci jednoznacznie stwierdzić, w jakich klimatach gustujesz, ale wszelkie filmy, komiksy czy książki o przestrzeni kosmicznej sprawiają Ci niesamowitą radość. Poza tym podchodzisz do wszelkich zagadek z wielkim entuzjazmem i interesuje Cię to, co nieznane…

  Jeśli wszystko się zgadza, to kolekcja Astro Look została stworzona właśnie dla Ciebie. Produkty z tej serii są oparte głównie na motywie galaktyki i zamieszkujących w nim stworzeń, jednak Astro Look nie pozbawia kosmosu towarzyszącej mu aury tajemnicy.

  Pasjonaci nietuzinkowych wzorów z pewnością zainteresują się efektami pracy naszych grafików. Stworzone przez nich nadruki są zupełnie oryginalne i nie pojawią się nigdzie indziej, niż w prowadzonej przez nas sprzedaży. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że będziesz wyglądać jak co druga mijana na ulicy osoba. Czy to nie brzmi doskonale?

  Z góry uprzedzamy: nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne próby kontaktowania się i wizyty mężczyzn w czerni.

 • RIDER LOOK

  Przeważnie ubrania przeznaczone dla harleyowców wyglądają bardzo podobnie, o ile nie identycznie. Uważamy, że to spore ograniczenie, bo każdy motocyklista jest inny i powinien mieć możliwość wyrażenia swej indywidualności. W Look Art You stawiamy na oryginalność. Nie chcemy być marką, która proponuje Wam kolejną czarną koszulkę z najzwyklejszym nadrukiem czaszki.

  Każdy dostępny wzór, tworzony od podstaw przez naszych grafików, jest dosłownie niepowtarzalny. Oznacza to, że konkretny nadruk powstaje tylko raz i widnieje w naszej ofercie jedynie przez ograniczony czas.

  Jeśli więc mimo rozczarowań doświadczonych podczas poszukiwań odpowiednich ubrań, wciąż chciałbyś odróźniać się na tle innych i dumnie reprezentować swoją pasję, koniecznie sprawdź kolekcję Rider Look. Przy jej tworzeniu chcieliśmy podkreślić to, co dla motocyklistów najważniejsze, zachowując przy tym typowy dla nas humor. W ten sposób powstały humorystyczne grafiki, które świetnie oddają klimat towarzyszący długim, niejednokrotnie bardzo emocjonującym podróżom na jednośladach.

 • MOUNTAIN LOOK

  Dla prawdziwych pasjonatów długich wędrówek w górach przygotowaliśmy kolekcję Mountain Look. Sami bardzo cenimy sobie piękno przyrody i lubimy spędzać wolny czas w jej otoczeniu, dlatego znamy tę pasję od podszewki. Wiedza ta łączy się jednak ze świadomością wszelkich problemów, które napotyka się czy to w drodze na szczyt, czy też podczas spędzania nocy w namiocie.

  Jest więc dla nas jasne, że dobry gatunek materiału jest nie bez znaczenia podczas takich wyzwań. Zadbaliśmy o to, by jakość oferowanych przez nas produktów była jak najlepsza. Dzięki temu żaden wiatr ani nadmierne słońce nie będą Ci groźne.

  Co więcej, tkaniny, z których tworzone są nasze produkty, powstają w sposób zapewniający jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Wszystkie te działania podejmowane są po to, abyśmy mogli jak najdłużej cieszyć się zjawiskową naturą, a tym samym zwiedzać góry tak często, jak się tylko da.

  Przy kreowaniu wzorów poświęconych wspinaczce nadajemy im żartobliwy charakter, dlatego jeśli łączysz w sobie poczucie humoru oraz miłość do gór, kolekcja Mountain Look będzie dla Ciebie idealna.

 • PRODUKTY ID

  Duńska marka ID, z którą mamy przyjemność współpracować, stanowi gwarant dobrej jakości. Od trzech dekad firma stawia ogromny nacisk na jak najlepszy sort oferowanych przez nią produktów. Potwierdzają to nie tylko liczne certyfikaty, ale także międzynarodowa renoma ID. Prestiż nie pojawił się jednak znikąd – wartości głoszone przez firmę oraz ciężka, ale pełna entuzjazmu praca przy produkcji towaru bez wątpienia wpłynęły na rozpoznawalność ID.

  Wspieramy marki, które przy zapewnianiu najlepszej jakości produktu nie zapominają o tym, jak ważna w procesie jego powstawania jest pasja. Uważamy, że bez tego składnika nie można uzyskać dobrego efektu. Jesteśmy pewni tego, jak wiele serca w tworzenie produktów wkładają pracownicy ID, którzy stanowią zjednaną, solidarną społeczność.

  Wszystko to prowadzi do faktu, że oprócz drukowania naszych autorskich grafik na koszulki ID, postanowiliśmy również prowadzić odsprzedaż ich produktów. Chcemy przyczynić się do podniesienia popularności tej marki na polskim rynku, bo zależy nam na dwóch rzeczach. Pierwszą z nich jest to, aby etyka produkcji w naszym kraju dorównywała tej, którą kieruje się ID – dbanie o środowisko, branie odpowiedzialności za społeczność międzynarodową czy dbanie o pracowników. Drugą zaś jest jakość sprzedawanego towaru, bo pragniemy dostarczać Wam tylko takich produktów, których jakość jest najlepsza i nie do podrobienia. Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem firmy, która niesie ze sobą takie standardy.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 99 elementów